Kalėdų fiesta: „Rondo ir draugai“
2013 Gruodžio 25 d.
(Trečiadienis)
Renginys jau įvyko
Kalėdų fiesta: „Rondo ir draugai“

Grupė „Rondo“ rengiasi grandiozinių koncertų ciklui po Lietuvą

Legendinė Lietuvos grupė „Rondo“ dar šių metų pabaigoje savo gerbėjus pradžiugins nauja koncertine programa – „Rondo Grand Show“. Daugiatūkstantines žiūrovų minias į savo koncertus sutraukianti legendinė grupė, šiemet savo ištikimiausiems gerbėjams ruošia staigmeną – grandiozinius koncertus, kuriuose populiariausius grupės hitus „Egle, mano sese“, „Laukų gėlec, „Pelenė“, „Sudie Eliza“ ir kt. atliks ne tik „Rondo“, bet ir jų draugai – visiems gerai žinomi bei mylimi atlikėjai ir muzikantai.

Grupė „Rondo“ susibūrė dar 1976 m. mažame Lietuvos miestelyje Šiluvoje. Pradžioje grupės nariai grojo tik savo malonumui, tačiau 1984-aisiais, grupei tapus Lietuvos valstybinės filharmonijos meno kolektyvu, prasidėjo profesionali „Rondo“ veikla, kuri ilgainiui jos nariams pelnė vienos populiariausių grupių šalies istorijoje titulą.

Per savo gyvavimo metus „Rondo“ pelnė daug įvairių apdovanojimų, reikšmingiausi – 1993 metais vykę „Bravo“ apdovanojimai, kurių metu „Rondo“ pripažinta populiariausia Lietuvos grupe, 2001-aisiais tuose pačiuose apdovanojimuose gauta nominacija už indėlį į Lietuvos muzikinį gyvenimą, 2004 metais – televizijos projekte „Nacionalinė muzikos lyga“ užimta 3 vieta iš 12 pačių populiariausių Lietuvos muzikos atlikėjų. Tačiau patiems muzikantams didžiausias apdovanojimas – daug metų neblėstančios publikos simpatijos. Jau kelios kartos nepamiršta nei jų sukurtų dainų melodijų, nei žodžių.

Muzikantų nuomone jų populiarumo formulė – visuomet tik „gyvai“ atliekama muzika bei sugebėjimas koncerto eigą derinti prie susirinkusiųjų nuotaikos. Dėl to kiekvienas „Rondo“ koncertas tampa nepakartojamu, išskirtiniu, spalvingu, nuotaikingu ir su niekuo nesulyginamu.

Šiandien „Rondo“ nariai yra Aleksandras Ivanauskas (Fara), Remigijus Venslova, Sergejus Persijanovas, Robertas Mankus. Per ilgus karjeros metus, grupė sukaupė platų repertuarą – nuo autorinių, liaudies dainų iki pasaulinių hitų, kuriuos atlieka tiek gimtąja, tiek rusų bei anglų kalbomis. „Rondo“ yra išleidusi 16 studijinių albumų. Per pastaruosius metus grupė gastroliavo Lenkijoje, Gruzijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Italijoje, JAV, Rusijoje, Slovakijoje, Norvegijoje, Airijoje ir Anglijoje.

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val. 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: LLP BALTIC CONCERT.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Kiti renginiai
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ I diena
Įėjimas nemokamas
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ II diena
Įėjimas nemokamas
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ III diena
Įėjimas nemokamas
Visi renginiai