Miuziklas „Muzikos garsai“
2013 Gruodžio 20 d.
(Penktadienis)
Renginys jau įvyko
Miuziklas „Muzikos garsai“

Dėmesio!

Renginiai atšaukti. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gruodžio 31 d.

Gruodis – tai Kalėdų ir „Muzikos garsų“ mėnuo!

Gruodžio 17 d. 18 val. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi gražios muzikos gerbėjai – čia bus parodytas žymus Brodvėjaus miuziklas visai šeimai „Muzikos garsai“. Tai tikrais įvykiais paremta meilės istorija, pelniusi milijonų žiūrovų simpatijas visuose pasaulio žemynuose.

Iš vaikystės pažįstamos dainos, per amžius puoselėjamos šeimos vertybės, įtraukiantis istorinis siužetas, įspūdinga scenografija, gražūs kostiumai, didžiuliai LED ekranai ir specialios veiksmo vizualizacijos suteiks miuziklui magiškos didybės, o iškilmingą nuotaiką sukurs simfoninio orkestro akompanimentas (dirigentas ir meno vadovas Vytautas Lukočius).

Naujo lietuviško pastatymo režisierius – Andrius Kurienius. Pagrindinius personažus kuria Augustė Vedrickaitė, Inga Valinskienė, Raimonda Tallat-Kelpšaitė, Povilas Meškėla, Evelina Anusauskaitė, Dominykas Vaitiekūnas, kiti žymūs Lietuvos atlikėjai ir Vilniaus B.Dvariono muzikos mokyklos moksleiviai.

Kapitono Georgo fon Trappo vaidmenyje – talentingas aktorius, charizmatiškas ugninis raudonplaukis Andrius Paulavičius. Nors pastaruoju metu A.Paulavičius daug filmuojasi svetur ir jo kūrybiniai planai labiau susiję su užsieniu, būtent dėl šio vaidmens aktorius specialiai grįš į Lietuvą, kur scenoje taps net septynių vaikų tėčiu ir jautrios guvernantės Marijos (A.Vedrickaitė) vyru.

„Muzikos garsai“

Vienas garsiausių muzikos ir kino istorijoje miuziklas „Muzikos garsai“ jau daugiau kaip penkiasdešimtmetį rodomas geriausiose pasaulio teatrų scenose, jį pamatė daugiau kaip 50 milijonų žiūrovų 23 šalyse. 1965 m. sukurtas muzikinis filmas, kuriame spindėjo Julie Andrews Marijos fon Trapp vaidmenyje, tapo absoliučiu lyderiu kino industrijoje ir pelnė 5 „Oskaro“ statulėles, 8 prestižines teatro premijas „Tony“, 2 „Auksinio gaublio“ apdovanojimus ir iki šiol laikomas visų laikų mėgstamiausiu muzikiniu kūriniu. Miuziklo garso takelis parduotas daugiau kaip 11 milijonų tiražu, o 70% keliaujančių į Zalcburgą turistų važiuoja ten su tikslu aplankyti vietas, kur buvo filmuojamas legendinis filmas.

Didi „Muzikos garsų“ meilės istorija paremta tikrais įvykiais ir sukurta pagal Marijos Augustos fon Trapp memuarus „Dainuojančios šeimos Trapp istorija“ („The Story of The Trapp Family Singers“). Miuziklo kompozitorius – Richardas Rogersas, tekstai – Oscaras Hammersteinas II, libreto autoriai – Howardas Lindsay ir Russelas Crouse. Lyrinis miuziklo siužetas tobulai perteikia XX amžiaus Pelenės istoriją. Vienuolių auklėjama Marija atvyksta į kapitono fon Trappo namus auklėti septynias šeimininko atžalas. Kadangi vaikų yra lygiai tiek, kiek gaidų, būtent muzikos garsais naujoji auklė laimi išdykėlių simpatijas, o netrukus ir paties rūstaus jų tėtušio palankumą. Verta pažymėti, kad tikroji Marija fon Trapp 1958 m. buvo pripažinta "Metų Mama".

BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki lapkričio 31 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Omnis X, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Kiti renginiai
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ I diena
Įėjimas nemokamas
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ II diena
Įėjimas nemokamas
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ III diena
Įėjimas nemokamas
Visi renginiai