Tele Bim-Bam ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras. Geriausių dainų turas per Lietuvą!
2013 Lapkričio 25 d.
(Pirmadienis)
Renginys jau įvyko
Tele Bim-Bam ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras. Geriausių dainų turas per Lietuvą!

Dėmesio! Keičiasi Cido arenoje vyksiančio renginio data į lapkričio 25 d. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti iki lapkričio 26 d.

Daily Card kortelė dovanų! Perkant 3 bilietus, su Daily Card kortele, kortelė atsiperka iškart !

Akcija 10 Lt nuolaida Daily Card turėtojams mėlynoje kainų kategorijoje esantiems bilietams.

Dėmesio! Keičiasi „Tele Bim-Bam“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncerto data Panevėžyje

Dėl itin įtempto gastrolių turo ir papildomų koncertų Lietuvos arenose, keičiasi grandiozinio „Tele Bim-Bam“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro (LVSO) koncerto data Panevėžio „Cido“ arenoje. Iš lapkričio 24 d. koncertas perkeliamas į lapkričio 25 d. Pastarajam koncertui galios į lapkričio 24 d. koncertą jau įsigyti bilietai.

„Vos paskelbę apie rudenį vyksiantį koncertinį turą, kurio metu gražiausios, per du dešimtmečius sukauptos ir specialiai simfoniniam orkestrui pritaikytos „Tele Bim-Bam“ dainos, planavome, skambės Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje ir Panevėžyje. Tačiau sulaukėme kitų miestų pageidavimo išskirtinį koncertą atvežti ir į jų areną. Atsiradus papildomam koncertui Šiauliuose, teko šiek tiek perstumdyti įtemptą gastrolių grafiką. Tikimės, jog tai „Tele Bim-Bam“ ir LVSO mylėtojams nesukels didelių nepatogumų ir netrukus šėlsime miesto arenoje su didžiuliu būriu scenoje pasirodysiančių vaikų ir suaugusiųjų. Juk tai bus turą vainikuojantis koncertas, kurio metu artistai nebetausodami savęs atiduos visas jėgas“, – sako koncertinį turą organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Asmenys, įsigiję bilietus į lapkričio 24 d. koncertą, tačiau negalintys dalyvauti koncerte 25 d., bilietus be papildomo mokesčio gali grąžinti „Tiketos“ kasose arba internetu.

„Esame Labai patenkinti galėdami koncertuoti drauge su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Tai yra visiškai naujas lygis, naujas laiptelis, nauja, aukščiau iškelta kartelė. Juk savas dainas scenoje išgirsti kitaip ir jas atlikti su LVSO yra kiekvieno dainininko svajonė. Tai prestižinis dalykas. Juolab, kad ir ši mūsų bei LVSO idėja – keletas koncertų Kongresų rūmuose – išaugo iki turo po didžiausias Lietuvos arenas“, – džiaugiasi „Tele Bim-Bam“ vadovė ir siela Neringa Čereškevičienė bei būsimuose koncertuose žada ne vieną staigmeną.

Išskirtiniuose geriausių „Tele Bim-Bam“ dainų koncertuose scenoje pasirodys daugiau nei 60 atlikėjų ir muzikantų. N. Čereškevičienė sako iš daugiau nei 80 kolektyvo repertuaro kūrinių koncertui atrinkusi pačius žinomiausius. Taigi, artistai atliks tokius kūrinius kaip „Mamos suknelė“, „Pupa“, „Voras“, „Baltoji varnelė“, „Naktelės žiedai“ ir kt. Tiesa, šie kūriniai, kurių aranžuotės bus pritaikytos orkestrui, įgaus dar daugiau spalvų, linksmumo ir didingumo.

Koncertinį turą „Tele Bim-Bam“ ir LVSO pradės lapkričio 18 d. koncertu Kauno „Žalgirio“ arenoje. Lapkričio 20 d. didžiulis muzikantų ir atlikėjų kolektyvas pasirodys Vilniaus „Siemens“ arenoje, lapkričio 22 d. – gerą nuotaiką ir gražiausias dainas dovanos Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, lapkričio 24 d. linksmins į Šiaulių areną susirinkusią publiką, o turą vainikuos lapkričio 25 d. Panevėžio „Cido“ arenoje vyksiantis koncertas.

„Tele Bim-Bam“ ir LVSO koncertinį turą per Lietuvą organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

Vilniaus Siemens arenoje - auksiniai BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki lapkričio 6 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Vilniaus Siemens arenoje - 2013/2014 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki spalio 20 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Kaune „Žalgirio“ arenoje - bilietų prekyba „ŽALGIRIO“ ARENOS KLUBO nariams bus vykdoma 2013 m. rugsėjo 2-20 d. imtinai. Įsigijusieji bilietą ARENOS KLUBE (120-123 sektoriuose) gali mėgautis ne tik geru renginio matomumu, bet ir šiomis privilegijomis: patekimas į areną be eilių ARENOS KLUBO įėjimu, atskiras baras, rūbinė, tualetas bei rūkomasis lauko terasoje. Klubo erdvėje veikia nemokamas bevielis internetas. Nuo rugsėjo 21 d. neišpirktos klubo vietos pateks į bendrą prekybą ir bilietus įsigyti klubo sektoriuose galės visi norintys.

Durys atidaromos likus 1,5 val. Iki renginio.

Nuo šiol galite įsigyti bilieto grąžinimo garantiją, kuri užtikrins, kad ligos atveju, turėsite galimybę gražinti bilietą ir atgauti už jį sumokėtus pinigus. Įsigyti bilieto grąžinimo garantiją.

Bilietų grąžinimo garantijos taisyklės.

Renginio trukmė: 2 val., 1 x 25 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 2 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB.

Daugiau informacijos: www.sevenlive.lt

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Kiti renginiai
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ I diena
Įėjimas nemokamas
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ II diena
Įėjimas nemokamas
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ III diena
Įėjimas nemokamas
Visi renginiai