Auksinis Sankt Peterburgo cirkas
2013 Lapkričio 15 d.
(Penktadienis)
Renginys jau įvyko
Auksinis Sankt Peterburgo cirkas

Auksinis Sankt Peterburgo cirkas atvyksta į Lietuvą su nauja programa!

Pernai Lietuvos publiką teatralizuotu cirko šou pakerėjęs „Auksinis“ Sankt Peterburgo cirkas atvyksta į Lietuvą su nauja tarptautine programa. Šį kartą programoje dalyvauja neįtikėtinų fizinių sugebėjimų artistai bei daugybė išpuoselėtų gyvūnų. Trupės puošmena – didžiosios „katės“ – jaguarai, leopardai, pumos ir gyvūnijos karaliai – liūtai. Taip pat trumpam kavine pavirtusioje arenoje išdykaus beždžionių šeimynėlė, išdidžia laikysena stebins jas pakeitusi net 10 Rusijos šunų kurtų – ypatingai retos cirke, dresūrai nepasiduodančios veislės – keturkojų artistų grupė... Išskirtinis dėmesys – nuostabaus grožio oro gimnastės, po arenos stogu atliekančios baletinius „pa“, reto „Vašingtono trapecijos“ atlikėjo bei komiškų akrobatų su milžinišku dviračiu ir nesuskaičiuojamomis šokdynėmis pasirodymams... Viso šou metu Jus linksmins klounas iš Didžiosios Britanijos Niko, o programos pažiba – galiūnai broliai Romanovai nustebins net lietuvius – Pasaulio galiūnų čempiono Žydrūno Savicko tautiečius!

Šio unikalaus ir visame pasaulyje garsaus cirko programoje bus galima pamatyti pačius pavojingiausius, bet kartu ir gražiausius gyvūnus – liūtus, pumas, leopardus, jaguarus.

Aštrių pojūčių mėgėjus cirkas kvies stebėti Afrikos liūtų programą. Plėšrių, nenuspėjamo elgesio žvėrių dresuotojai žiūrovams įrodys, jog išdidūs ir grėsmingi liūtai gali būti talentingi mokiniai. Kita didžiųjų „kačių“ grupė leis žavėtis jų gracija ir meile savo šeimininkams.

„Auksinio“ cirko programoje dalyvauja artistai gastroliavę garsiausiųjų pasaulio cirkų trupėse. Su visa pagarba Lietuvos ir Latvijos žiūrovams šioms gastrolėms „Auksinis“ Sankt Peterburgo cirkas subūrė juos savo trupėje. Tik geriausieji, talentingiausieji artistai gauna proga pristatyti vieną seniausių ir žymiausių pasaulio cirko vardų Lietuvoje ir Latvijoje.

Šioje programoje – oro gimnastai ir akrobatai, lengvai ir elegantiškai atliekantys sunkiai suvokiamus 10-ojo laipsnio sudėtingumo triukus. Lietuvos ir Latvijos publikai pristatomi numeriai iš nuostabos verčia aikčioti net visko mačiusius cirko profesionalus.

Komiškų akrobatų ant milžiniško dviračio ir šokdynių virtuozai Zementovai – yra šių žanrų pradininkai. Verta pamatyti puikų originalą, nustelbiantį visas kopijas kartu paėmus. Subtilus jumoras, netikėti veiksmo posūkiai, originalūs kostiumai – visuma, kuri verčia žavėtis cirko menu.

Broliai Romanovai yra tikrų tikriausi Rusijos Galiūnai, savo pasirodyme atskleis ne tik turimos jėgos stiprumą, bet ir akrobatinius sugebėjimus. Pirmoje pasirodymo dalyje jie stebina neįtikėtinais jėgos triukais – kilnoja rąstus, viena ranka iškėlę bene septynių metrų rąstą virš galvos suka jį tarsi dantų krapštuką, po akimirkos susodina ant rąstų dvi, po to keturias merginas ir supa jas dviejų galiūnų karusėlėje. Antroje pasirodymo dalyje broliai Romanovai parodo savo akrobatinius sugebėjimus – atlikdami įvairias figūras ant žemės, atrodo neįtikėtina, jog didžiulių gabaritų ir jėgos žmogus gali būti toks lankstus.

Auksinis Sankt Peterburgo cirkas parengė visą puokštę staigmenų bei gerų emocijų ir mažiausiems žiūrovams.

Juos linksmins klounas iš Didžiosios Britanijos Niko, išdykusios beždžionėlės parodys, kaip nederėtų elgtis ir net 10 Rusijos šunų kurtų sužavės savo paklusnumu bei atsidavimu savo šeimininkams. Be to, cirko numerius lydės įspūdingas lazerių šou, arenos erdves užlies garsas, nuspalvins pirotechnikos efektai.

Specialiai šiam projektui organizatoriai atgabena net du sunkvežimius šviesos, garso ir lazerių aparatūros!

„Auksinio“ Sankt Peterburgo cirko programai muziką kūrė garsus Rusijos žvaigždžių kalvės kompozitorius-aranžuotojas Pavelas Gavronovas, kuriantis dainų aranžuotes populiariam realybės šou „Fabrika Zviozd“. Šis kūrėjas taip pat dirba su žymiais Rusijos atlikėjais: Irina Alegrova, Nikolajum Baskovu, Taisija Povalij, Lolita bei kt.

Cirko šou scenarijaus autorius, režisierius ir prodiuseris – Dmitrijus Zelceris.

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 2 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: LLP BALTIC CONCERT.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Kiti renginiai
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ I diena
Įėjimas nemokamas
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ II diena
Įėjimas nemokamas
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ III diena
Įėjimas nemokamas
Visi renginiai