Martynas Levickis „Cinema“
2019 Gruodžio 29 d.
(Sekmadienis)
Renginys jau įvyko
Martynas Levickis „Cinema“

Vienas garsiausių pasaulio akordeonistų Martynas Levickis skelbia žiemos koncertų turą „Cinema“, kuriame skambės gražiausios kino filmų melodijos.

 

Žiemos koncertų turo „Cinema“ pasirodymą M. Levickis gruodžio 29 d. surengs Panevėžio „Cido“ arenoje. Scenoje akordeono virtuozui talkins jo paties įkurtas styginių ansamblis „Mikroorkéstra“.

 

Nors galutinis koncertuose skambėsiančių kūrinių sąrašas paaiškės gerokai vėliau, drąsiomis interpretacijomis garsėjantis atlikėjas atskleidžia, kad pasirodymuose būtinai nuskambės ryškiausi kūriniai iš jo mėgstamiausių filmų, tokių kaip „Krikštatėvis“, „Amelija iš Monmartro“, „Neįmanoma misija“ ir, žinoma, šiandien oficialiai pristatoma „Taip gimė žvaigždė“ šedevro „Shallow“ simfoninė versija bei kiti.

 

Nors Martynas Levickis pastaraisiais metais dažniau koncertuoja užsienyje nei Lietuvoje, šventiniai koncertai gimtinėje tampa graži tradicija. Praėjusiais metais šalies publiką atlikėjas nustebino įspūdinga apvalia scena, o atokiausias sielos kerteles praturtino Antonio Vivaldi melodijomis, Ástor Piazzolla ciklu „Metų laikai“ bei kita populiariąja klasika.

 

M. Levickio aistra akordeonui ir atliekama muzika neturi ribų. Jo ir akordeono tandemas jau pavergė žiūrovų širdis net 35 pasaulio valstybėse. Vos 28-erių vaikinui teko koncertuoti daugiau nei pusėje Europos valstybių, daugelyje net po keletą ar net keliolika kartų. Šlovės jis sulaukė ir tokiuose egzotiniuose kraštuose kaip Pietų Korėja, Japonija, Singapūras ar Honkongas.

 

Beribio talento britų smuikininkė ir vokalistė Lizzie Ball yra kviestinė viešnia, kuri pasirodys akordeonisto Martyno Levickio turo „Cinema“ koncertuose didžiosiose šalies arenose. M. Levickio ir L. Ball duetas Lietuvos publiką ketina pamaloninti keletu bendrai atliekamų kūrinių, tarp kurių ir Bradley Cooperio bei Lady Gaga hitas „Shallow“ (kino filmas „Taip gimė žvaigždė“).

Apie ypatingą L. Ball talentą ir pripažinimą byloja ir jos sėkmingi turai JAV bei Europoje, ir ilgas muzikos megažvaigždžių, su kuriomis teko dirbti, sąrašas. Pirmuoju smuiku L. Ball griežia Arianos Grande ir Hugh Jackmano koncertiniuose turuose, neseniai Olandijoje pasirodė kartu su Michaelu Buble. Ji ne tik koncertavo su britų superžvaigžde smuikininku Nigelu Kennedy, bet ir 8 metus vadovavo jo orkestrui „Orchestra of Life“. Lizzie dirbo su legendiniais Jeffu Becku („The Yardbirds“ gitaristas) ir Brianu Wilsono („The Beach Boys“ įkūrėjas), koncertavo su Davido Bowie pirmtaku vadinamu Bryanu Ferry.

Britų dienraštis „Daily Mail“ pernai atlikėją įtraukė į prestižinį labiausiai įkvepiančių 2018 metų moterų sąrašą.

 

Lizzie Ball, Martynas Levickis ir „Mikroorkéstra“ „Besame Mucho“: https://bit.ly/358BHpq

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Panevėžio arena, UAB

Daugiau informacijos: Perkant bilietus Cido arenoje kasoje, taikomas papildomas 0,30 euro mokestis. Jūsų saugumui įspėjame, kad renginiuose naudojami garso ir šviesų efektai..

Draudžiama įsinešti: į „Cido“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Kiti renginiai
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ I diena
Įėjimas nemokamas
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ II diena
Įėjimas nemokamas
Paroda „Expo Aukštaitija 2020“ III diena
Įėjimas nemokamas
Visi renginiai